NOMADS

NOMADS MİSTİK EĞLENCESİYLE ALAÇATI’DA…

İstanbul’da kutlamaların ve sınırsız eğlencenin ilk akla gelen adresi Nomads mistik eğlence anlayışıyla şimdi de Alaçatı’da…

30 Haziran Cuma günü Unique Alaçatı’da kapılarını açacak olan Nomads’te eğlenceli bir yaz sizi bekliyor.

Fusion oryantal dans performanslarıyla Arap müziğinin ateşini ruhunuzda hissettiren; Alaçatı’ya özel geliştirdikleri Fas ve Lübnan kökenli meze ve yemeklerinden oluşan menüsüyle de damaklarda güzel bir tat bırakmaya hazırlanan Nomads, deniz ve açık hava ile buluştuğu Alaçatı’daki 7000 m2’lik yeni adresinde misafirlerini ağırlamaya hazır.

Yeni sezona Alaçatı’ da “Merhaba” diyecek olan Nomads Alaçatı, gündüzleri 2000 kişilik beach/ club’ında olarak misafirlerini ağırlarken akşamları 500 kişilik restoranında hem keyifli yemeklere hem de yemek sonrası iyi müzik eşliğinde kaliteli eğlenceye ev sahipliği yapacak. Sezon boyunca büyülü atmosferini 15 farklı sahne performansı ve dansçıların birbirinden özel gösterileriyle renklendirecek olan Nomads Alaçatı’da eğlenceden ve özel lezzetlerinden uzak kalmayacaksınız.

Nomads Alaçatı’nın tasarımı klasik Arap evini yansıtıyor. Giriflte Araplar’ın misafirlerini karşıladıkları Bahou bölümü yer alıyor. Nomads Alaçatı’da giriflindeki Bahou’da sizi bir hostes karşılayacak. Artık El-Jardaya yeni Arap evlerindeki egzotik çiçekler ile benzenmiş gizli bahçeye girmeye hazır olacaksınız. Sizi karşılayan hostes eşliğinde iç bahçeden geçerken pirinçten yapılmış egzotik lambaların yumuşak ışığın aksi yüzünüzde dolaşıyor ve kendinizi Nomads Alaçatı’nın giriş merdivenlerinde bulacaksınız. Adımınızı attığınızda ışık dolu, Arap evlerinde sosyal yaşamın kalbi olan Wast ad-der avlusunu ve etrafında üzerlerinde rahatlabileceğiniz, yemek yiyebileceğiniz minder ve kanepelerin bulunduğu Al Kubbah bölümlerini göreceksiniz. Dilerseniz rahatlayıp yemek yiyebileceğiniz çok yumuşak kanepelere kral ve kraliçeler gibi uzanacak, dilerseniz yüzlerce egzotik el yapımı Arap lambası ile dekore edilmiş barın göz alıcı ışığı altında içkinizi yudumlayacaksınız. Yarattığı ortamın büyüsüyle hayallere dalacağınız Nomads, kusursuz servisi ve kalitesiyle yaz sezonunda da Alaçatı’nın en gözde adreslerinden olacak.