ORTADOĞU
VE BATININ
BULUŞMA
NOKTASI"Nomads kapılarının arkasında tamamıyla farklı ve peri masallarındaki gibi bir dünya sunuyor. Bir Arap restoranındaki abartılı süslü dekor değil de Nomads’e özel Doğu esaslı ama Batılı bir konsept sunuluyor. Sonuç: kendinizi evinizdeki kadar rahat hissedeceğiniz ve aynı zamanda uzak bir dünyada hayal edebileceğiniz şahane bir mekan. Restorandaki her şey Nomads için özel tasarlanarak Fas ve Mısır’da el yapımı olarak üretildi. Bu da Nomads’ın her köşesini eşsiz ve mistik kılıyor."


İletişim

Amsterdam'dan sonra İstanbulda'da da hizmet vermeye başlayan Nomads, doğuyla batı kültürünü harmanladığı ve klasik Arap evini yansıtan konseptiyle unutulmaz bir kına gecesi organizasyonu yaşamanıza olanak sağlıyor.

Nomads'in tasarımı klasik Arap evini yansıtıyor. Girişte Araplar’ın misafirlerini karşlıladıkları Bahou bölümü yer alıyor. Nomads girişindeki Bahou’da sizi bir hostes karşlılıyor. Artık El-Jardaya yani Arap evlerindeki egzotik çiçekler ile bezenmiş gizli bahçeye girmeye hazır oluyorsunuz. Sizi karşılayan hostes eşliğinde iç bahçeden geçerken pirinçten yapılmış egzotik lambaların yumuşak ışığın aksi yüzünüzde dolaşıyor ve kendinizi Nomads'in giriş merdivenlerinde buluyorsunuz.